Protest Wolnych Polaków

Było nas ponad 300 tysięcy! Dziękujemy!

– Chcę podziękować każdemu z Was, którzy przyjechali tu w ten zimowy dzień. Jest tu nas naprawdę bardzo dużo. O Polskę tutaj chodzi! My mówimy „Wolne Media” (które są teraz niszczone), oni łamią Konstytucję, łamią prawo. Im chodzi o przeprowadzenie takiego planu, który oznacza praktyczną likwidację naszej Ojczyzny jako państwa polskiego. To są te plany europejskie, plany nowej konstrukcji Unii Europejskiej. Ci najsilniejsi życzą sobie tego, żeby cała Unia Europejska została im bezpośrednio podporządkowana. To groza! Mamy w Polsce stracić wszelkie uprawnienia! Nie ma na to naszej zgody! Chce się przejąć nasze zasoby, które mamy w Banku Narodowym, stąd atak na prezesa NBP. Oni to wszystko mają zaplanowane! Polska jest dzisiaj krajem niezwykle atrakcyjnym, jeśli chodzi o inwestycje. Bronimy Polski, przed tym ideologicznym nieszczęściem i przed tym, że wraca dzisiaj niemiecki imperializm, jeden z polityków niemieckich – Weber powiedział, że popiera wszystkie działania władz Polski. To bardzo znamienna – mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas Protestu Wolnych Polaków.

– Zobaczcie ilu nas tu jest mimo mrozu, mimo tego, że powstrzymywali autobusy z uczestnikami na trasie, mimo tego, że fałszowali informacje publiczne docierające do ludzi. Są nas tutaj setki tysięcy! Dziękuję Wam za to! Dziękujemy! Razem jesteśmy silni i razem zwyciężymy ! Zwyciężymy to zło, które się rozpanoszyło już po 29 dniach. Atakują wolne media, godność człowieka, mamy więźniów politycznych, to wstyd dla Polski! Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik siedzą w więzieniu za to, że walczyli z korupcją. To coś niebywałego! Niech oni usłyszą w więzieniu nasze wsparcie i wołanie! Nie zostawimy Was, będziemy tę władzę rozliczać! Miała być uśmiechnięta Polska, a mamy uśmiech Jokera Tuska. Ta władza, która tyle zniszczyła już w pierwszym miesiącu, musi odejść ! Nie chcemy władzy, która niszczy demokracje i pod płaszczykiem szczytnych haseł kryje się zawłaszczanie naszej Ojczyzny! Demokracja umiera w ciemności – powiedział b. Premier Mateusz Morawiecki.

– Witaj wolna Polsko, witajcie Polacy! Chcemy wyrazić nasz protest przeciwko destrukcji państwa polskiego, oni ni bez przyczyny wyłączyli sygnał TVP, opinia publiczna ma się nie dowiedzieć o ich działaniach! Jeżeli oni przeprowadzą pakt migracyjny, to Polska przestanie być bezpiecznym krajem. Wyraźmy swój sprzeciw, pójdźmy pod kancelarie premiera, przeciwko złu, które wprowadza koalicja 13 grudnia! – mówi Przewodniczący KP PiS Mariusz Błaszczak.

 – Tusk, Hołownia i Kosiniak-Kamysz oszukali wielu wyborców. Miała być uśmiechnięta Polska a mamy czyste zło. Ze zła nigdy nic dobrego się nie zrodziło – zaznaczyła podczas protestu b. Marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

Źródło: https://pis.org.pl/aktualnosci/protest-wolnych-polakow

Podziel się na:
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF
  • Drukuj
  • Twitter
  • Facebook